معماری

admin

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه شیوع بیماری کرونا و لزوم پیشگیری از این بیماری، از دانشجویان عزیز تقاضا می شود حتی المقدور از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری نموده و یا در صورت ضرورت حضور، استفاده از ماسک و دستکش الزامی می باشد.

ادامه نوشته »

اطلاعیه تسویه حساب

announcement-education

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند زمان تسویه حساب  نیمسال دوم ۹۹-۹۸ تا روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ می باشد. در صورت عدم پرداخت شهریه در موعد مقرر، امکان ورود به سامانه سما لایو جهت برگزاری امتحانات وجود نخواهد داشت و عواقب آن بر عهده دانشجو …

ادامه نوشته »

اطلاعیه تسویه حساب نیمسال دوم ۹۹-۹۸

announcement-education

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به برگزاری امتحانات نیمسال دوم  ۹۹-۹۸ مقتضی است دانشجویان گرامی در اسرع وقت نسبت به پرداخت شهریه نیمسال اقدام نمایند.

ادامه نوشته »

اطلاعیه تعیین زمان امتحانات نیمسال دوم ۹۹-۹۸

announcement-education

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به استحضار می رساند با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و لزوم پیشگیری از این بیماری، تاریخ قبلی امتحانات لغو و تاریخ جدید متعاقبا اعلام می گردد. با تشکر امور آموزش

ادامه نوشته »

اطلاعیه تعطیلی دانشگاه

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با این بیماری،کادر اداری دانشگاه از روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ لغایت  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ تعطیل می باشد.

ادامه نوشته »

اطلاعیه تعطیلی کادر اداری

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با این بیماری،کادر اداری دانشگاه از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ لغایت پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ تعطیل می باشد.

ادامه نوشته »

اطلاعیه عدم تشکیل کلاس

announcement-education

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با این بیماری، کلیه کلاس ها در همه مقاطع از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ لغایت ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ تشکیل نمی گردد.

ادامه نوشته »

اطلاعیه تمدید انتخاب واحد

announcement-education

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند زمان انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۹-۹۸ از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ لغایت یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ تمدید گردید.

ادامه نوشته »
قالب وردپرس